ZESPÓŁ

Razem możemy osiągnąć więcej

Nasz zespół tworzy grupa ambitnych, młodych i kreatywnych ludzi, dla których reklama stała się pasją. Nasze wieloletnie doświadczenie i obcowanie z tą dziedziną biznesu sprawiły, że przestaliśmy traktować to, co robimy jako naszą pracę. Reklama stała się dla nas swoistym hobby, które pozwoliło nam wyrażać siebie i rozwijać swój światopogląd. Naszą główną domeną jest profesjonalizm i elastyczność w działaniach, a w każdym nowym kontrahencie staramy się obudzić uczucie zaufania, tak by wspólnie funkcjonować ze świadomością, że wybór nas jako partnera biznesowego to strzał w dziesiątkę.

Media Project Group stworzyliśmy z myślą o ludziach doceniających siłę niebanalności, tak by wiedza, którą nabywaliśmy przez lata i nasze pomysły mogły służyć i pomagać innym w dążeniu do własnych celów, w tym wielu sukcesów. Bo największą satysfakcję daje moment, w którym człowiek uświadamia sobie, że jego praca nie poszła na marne i przyniosła oczekiwane efekty.


Damian Smal

Damian Smal

CEO & Founder
Karol Sobczak

Karol Sobczak

Copywriter & Product Manager
Łukasz Gromek

Łukasz Gromek

Social Media Manager & Account Manager
Hubert Tyl

Hubert Tyl

Graphic Designer
Agata Stańczak-Pogorzelska

Agata Stańczak-Pogorzelska

Presenter / Social media specialist
Agnieszka Makara

Agnieszka Makara

Account manager & Administration manager
Nataniel Łątka

Nataniel Łątka

Webmaster
Mateusz Królik

Mateusz Królik

Copywriter

 

Media Project Group zrzesza grupę 36 specjalistów. Nasz zespół to ludzie, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i są specjalistami w swoich dziedzinach. Dzięki rygorystycznej selekcji i doborze najlepszych pracowników jesteśmy w stanie spełnić Twoje najbardziej wymagające oczekiwania. Zespołowy charakter działań w Media Project Group przekłada się na efektywny proces planowania, realizacji i wdrożenia projektu, co gwarantuje Ci zwiększenie zysków i produkt najwyższej jakości.

Poza pracownikami etatowymi przy realizacji projektów agencja korzysta też z sieci stałych, sprawdzonych partnerów, którzy zatrudniani są na potrzeby związane z realizacją konkretnych projektów.