fbpx

E-commerce


Innowacyjny i profesjonalnie zrealizowany sklep internetowy, to świetne narzędzie, które zarabia samo na siebie, jednocześnie maksymalizując Twoje zyski. Zespół specjalistów Media Project Group przygotuje dla Ciebie optymalny projekt sklepu internetowego. Będzie to nowoczesna technologicznie i niezwykle estetyczna witryna. Dopasujemy ją do wymagań Twoich klientów, co sprawi, że chętniej będą dokonywać zakupów i częściej do Ciebie wracać. Dzięki naszej pracy błyskawicznie wniesiesz swoją działalność w e-commerce na zupełnie nowy poziom.
Co zyskasz współpracując z nami?

 

Opracowujemy witryny e-commerce zorientowane na SEO oraz konwersję. Wyróżnia je atrakcyjny i efektywny design UX, wiemy jak wielkie ma on znaczenie dla firmy sprzedającej produkty online. Korzystając z naszych umiejętności i wiedzy, budujemy sklepy internetowe, które przyciągają odwiedzających oraz gwarantują bezpieczeństwo transakcji. Do naszych witryn można dodawać nieograniczoną liczbę produktów i zdjęć, a także wdrażać innowacyjne sposoby płatności. Wszystko po to, by zwiększać Twoje zyski.Nowoczesny design

Nasz zespół dopasuje szatę graficzną sklepu do specyfiki branży, w której działasz. Zadbamy o to, by witryna była przejrzysta, a poruszanie się po niej intuicyjne i bardzo wygodne. Twoje produkty będą prezentowany w najlepszy możliwy sposób.


Pełna responsywność

Dziś ponad 50% ruchu w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych. Zaprojektujemy sklep internetowy w technologii responsywnej, dzięki czemu będzie on doskonale funkcjonował i prezentował się na każdym urządzeniu.


Optymalizacja SEO

Wysoka pozycja w wyszukiwarce internetowej to klucz do efektywnego prowadzenia sklepu w sieci. Tworzone przez nas strony są zoptymalizowane pod kątem SEO. W ramach kompleksowego pakietu usług możemy wdrożyć działania, dzięki którym zdobędziesz pozycję lidera w swojej branży.


Indywidualny projekt

Dbamy o to, by sklep był maksymalnie zgodny z wizją, na której opierasz prowadzenie swojego biznesu. Dobieramy rozwiązania, które w konkretnym przypadku dadzą najlepsze efekty. Oferujemy wiele możliwości personalizacji sklepu i wdrażania funkcjonalności ułatwiających zarządzanie sprzedażą.


W jaki sposób działamy?

 

Na początku poznajemy Twoją firmę, produkty, cele oraz potrzeby. Następnie analizujemy niszę biznesową, identyfikujemy odpowiednich odbiorców i proponujemy projekt sklepu. Po jego akceptacji, dbając o każdy szczegół, wdrażamy niezbędne rozwiązania i uruchamiamy witrynę. Na tym jednak nie kończymy naszej pracy. Testujemy funkcjonalność sklepu i na bieżąco kontrolujemy jego działanie. Możemy również zaproponować wiele usług, wspierający Twoją sprzedaż.Poznajemy Twój biznes

W celu maksymalnego dopasowania sklepu do oczekiwań Twoich klientów musimy najpierw poznać profil Twojej działalności. Dzięki temu precyzyjnie dobierzemy rozwiązania, które przybliża Cię do realizacji założonych celów.


Projektujemy sklep

Zespół doświadczonych specjalistów przygotowuje design i funkcjonalności sklepu. Proponujemy innowacyjne rozwiązania, które pomagają zdobyć przewagę nad konkurencją, ułatwiają klientom dokonywanie zakupów i gwarantują bezpieczeństwo transakcji.


Wdrażamy projekt

Instalujemy na serwerze i uruchamiamy sklep. Testujemy jego działanie oraz dopracowujemy szczegóły. Sprawdzamy wszystkie działania związane z zakupami, płatnościami, obsługą zamówień i zarządzaniem produktami. Oddajemy Ci niezawodne oraz niezwykle skuteczne narzędzie do handlu.


Oferujemy wsparcie

Po wdrożeniu sklepu nasza współpraca nie musi się kończyć. Kompleksowa oferta Media Project Group obejmuje również takie działania, jak pozycjonowanie sklepu, stworzenie strategii marketingowej czy obsługę mediów społecznościowych. Pomożemy Ci zwiększyć zyski za pomocą wielu nowoczesnych rozwiązań.


Dlaczego warto powierzyć e-commerce specjalistom?

 

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu błyskawicznie uruchomisz sprzedaż internetową. Unikniesz przy tym błędów, które łatwo popełnić wdrażając sklep na własną rękę. Wyróżnisz się wśród konkurencji, posiadając nieszablonową witrynę, na której podkreślone są zalety Twoich produktów lub usług. Nowoczesne rozwiązania zagwarantują maksymalnie komfortowe i bezpieczne robienie zakupów. Oszczędzisz czas, jednocześnie otrzymując sklep spełniający wszystkie Twoje oczekiwania.Niezawodne działanie

Profesjonalny zespół grafików i programistów zadba o to, by sklep internetowy funkcjonował bez błędów oraz umożliwiał skuteczne, a także komfortowe prowadzenie sprzedaży.


Efektywna prezentacja produktów

Nowoczesny design oraz sprawdzone rozwiązania sprawią, że wszystkie zalety Twojej oferty będą prezentowane klientom w bardzo atrakcyjny sposób.Krótki czas uruchomienia sklepu

Nie przegapisz żadnej okazji do podbicia rynku. Współpracując z nami skrócisz do minimum proces wdrożenia sklepu i uzupełnienia go produktami.


Nieograniczone możliwości

Nic nie stoi na przeszkodzie, by wraz z rozwojem firmy, dodawać do stworzonych przez nas sklepów nowe funkcjonalności, organizować promocje, poszerzać ofertę czy otwierać się na zagraniczne rynki.
Chcesz rozpocząć sprzedaż w internecie?

Prześlij nam informacje o swojej działalności lub umów się na rozmowę.


Wspólnie przeanalizujemy Twoje potrzeby i dopasujemy do nich rozwiązania e-commerce, które przyniosą pozytywne efekty. Stworzymy dla Ciebie profesjonalny sklep internetowy. Podpowiemy, jak skutecznie wykorzystać go w Twojej działalności, by maksymalizować zyski i jednocześnie gwarantować klientom satysfakcję z dokonanych zakupów.


WYŚLIJ BRIEFZarezerwuj termin audytu