fbpx

Social media


To jeden z najskuteczniejszych sposobów, w jaki Twoja firma może dotrzeć zarówno do obecnych, jak i potencjalnych klientów. Media społecznościowe, jeśli są mądrze wykorzystywane, we wszystkich swoich formach napędzają ruch na stronach internetowych, w sklepach czy punktach usługowych. Jako narzędzie reklamowe są one niezastąpione pod względem elastyczności, responsywności i zwrotu z inwestycji. Gwarantujemy kompleksową obsługę oraz profesjonalne prowadzenie kampanii reklamowych w social mediach. Budujemy społeczność poprzez reprezentowanie Twojej marki w serwisach społecznościowych.
Dlaczego warto powierzyć nam prowadzenie mediów społecznościowych?

 

Jesteśmy zawsze krok przed konkurencją. Opracowaliśmy przyszłościową, zorientowaną na wyniki strategię marketingu w mediach społecznościowych, która przeniesie Twoją markę na zupełnie nowy poziom w świecie online. Dzięki materiałom kreowanym przez doświadczonych specjalistów zbudujemy Twój wizerunek eksperta, zaangażujemy fanów i podniesiemy sprzedaż. Błyskawicznie reagujemy na wszystkie pojawiające się trendy. Zajmujemy się kanałami firm z wielu branż. Prowadzimy profile na Facebooku, Instagramie czy LinkedIn. Wiemy co zrobić, by odmienić oblicze Twoich mediów społecznościowych.Interesująca treść

Zatrudniamy doświadczonych copywriterów, którzy opracują teksty dopasowane do profilu Twojej działalności. Dbamy o to, by urozmaicać komunikację. Tworzymy posty, które nie tylko dotrą do odbiorców, ale będą ich angażować i zachęcać do skorzystania z oferty Twojej firmy. Widzimy potencjał w każdym wpisie.


Atrakcyjna grafika

Nasz zespół składa się również z bardzo utalentowanych grafików. Projektujemy i tworzymy obrazy, które przyciągają wzrok wielu odbiorców. Dzięki naszej pracy wyróżnisz się w newsfeedzie i na profilach Facebooka, Instagrama lub LinkedIn. Opracujemy dla Twoich mediów społecznościowych szatę graficzną, z którą kojarzyć będą Cię nie tylko najwierniejsi fani.


Błyskawiczna reakcja

Kreatywną pracę w mediach społecznościowych koordynują nasi project managerowie i opiekunowie klientów. Wiemy, jak ważny jest nieustanny kontakt pomiędzy zespołem dostarczającym materiały a marką. Dzięki temu możemy szybko reagować na wszelkie wydarzenia, inicjatywy czy zmiany.


Kompleksowa obsługa

Oprócz dostarczania ciekawych materiałów, nieustannie czuwamy nad Twoimi mediami społecznościowymi, gwarantując ich najwyższą jakość. Odpowiadamy na pytania fanów, monitorujemy statystyki i projektujemy kampanie reklamowe. Jesteśmy otwarci na realizację nieszablonowych pomysłów, które przynoszą świetne rezultaty.


W jaki sposób osiągamy sukces?

 

Współpraca z nami oparta jest o maksymalnie czytelne zasady oraz wzajemne zaufanie. Dążymy do tego, by jak najlepiej dopasować nasze działania do Twoich oczekiwań. Nie chcemy być tylko kolejną agencją social media. Chcemy stać się Twoim marketingowym partnerem i wspólnie realizować strategię, która poprzez nowoczesne kanały komunikacji, pozwoli Ci zyskać lojalnych klientów, zbudować silną markę i zwiększyć przychody. Wiemy, jak to zrobić. Wypracowaliśmy procedury oraz metody, które systematyzują pracę, pozostawiając przy tym wiele przestrzeni na kreatywność, a także nieszablonowe działania.1. Brief

Na początku spotykamy się i poznajemy Twoją markę. Przedstawiamy naszą strategię działania, rozmawiamy o celach, które chcesz osiągnąć, rozpatrujemy wszystkie możliwości.


2. Research

Sprawdzamy Twoją konkurencję. Badamy niszę lub przyglądamy się branży, wybierając najskuteczniejsze narzędzia i dopasowując język komunikacji do określonych odbiorców.


3. Kreacja

W oparciu o pozyskane informacje tworzymy umówioną liczbę postów i przesyłamy Ci je do akceptacji. Wpisy, w zależności od potrzeb Twojej marki, mogą zachęcać do zakupu, budować wizerunek eksperta lub bawić i angażować fanów.


4. Monitoring

Sprawdzamy skuteczność prowadzonych działań. Analizujemy statystyki, nieustannie szukając sposób na osiąganie jeszcze lepszych wyników. Przedstawimy Ci regularne raporty z naszej pracy.


Komu pomagamy?

 

Możesz skorzystać z naszej oferty kompleksowej obsługi mediów społecznościowych niezależnie od tego, czy jesteś jednoosobowym przedsiębiorcą, startupem, małą firmą czy wielką korporacją. Pracujemy zarówno z markami, które są liderami w swoich branżach, jak i podmiotami dopiero aspirującymi do bycia na samym szczycie. Nie ma znaczenia, na jakim etapie przygody z mediami społecznościowymi jesteś. Zajmiemy się założeniem Twoich kanałów oraz ich rozwojem od samego początku. Obsługujemy również rozbudowane społeczności. Bogate doświadczenie pozwala nam elastycznie dopasować się do Twoich potrzeb.Co możesz zyskać, powierzając nam social media?

Atrakcyjne media społecznościowe


Wizerunek eksperta


Wymierne zwroty z inwestycji


Nowe kanały sprzedaży produktów lub usług


Profesjonalnie przygotowane materiały


Zaangażowaną społeczność


Lojalnych klientów


Czas na rozwój innych projektów
Potrzebujesz zaangażowanej społeczności?

Napisz do nas lub umów się na darmowy audyt i zobacz, ile możesz zyskać dzięki obecności w social mediach!


Jeżeli wiesz już czego oczekujesz, wyślij nam brief, a my skontaktujemy się z Tobą po przeanalizowaniu dokumentu. Natomiast jeśli nie masz pewności, co w Twojej firmie funkcjonuje nieprawidłowo, umów się na audyt. Zupełnie za darmo sprawdzimy co nie działa, a następnie powiemy Ci, jak to naprawić. Później, jeżeli sobie tego zażyczysz, zajmiemy się prowadzeniem kampanii marketingowej Twojej firmy.


WYŚLIJ BRIEFZarezerwuj termin audytu