USŁUGI


Web design

Każda realizowana przez nas strona www jest przygotowywana od podstaw, przekłada się to na jej indywidualny i niepowtarzalny charakter dopasowany do profilu Twojej firmy. Dzięki naszym specjalistom możemy zaproponować najbardziej zaawansowane rozwiązania zarówno w kwestiach programistycznych, jak i graficznych.


E-commerce

Innowacyjny i profesjonalnie zrealizowany sklep internetowy, to świetne narzędzie, które zarabia samo na siebie i maksymalizuje Twoje zyski. Zespół specjalistów Media Project Group zaprojektuje dla Ciebie optymalny projekt sklepu internetowego, który będzie nowoczesny technologicznie i niezwykle estetyczny.


Aplikacje mobilne

Urządzenia mobilne cieszę się gigantyczną popularnością. W naszej Agencji idziemy ramię w ramię z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i doradzimy Ci w jaki sposób wykorzystać aplikacje mobilne, by w biznesie być o kilka poziomów wyżej od Twojej konkurencji. Tworzymy aplikacje na systemy iOS i Android.


Branding

Zbudujemy Twoją markę od podstaw lub przeprowadzimy jej rebranding. Stworzymy ciało i duszę Twojej firmy, co będzie kluczowym krokiem w walce o silną strategię utrzymania lub osiągnięcia wysokiej pozycji na rynku. Branding to dziesiątki elementów, które sprawią, że Twoja firma będzie lubiana i rozpoznawalna.


Kampanie 360º

Kampanie marketingowe opierające się na zintegrowanych ze sobą narzędziach i środkach przekazu, dzięki którym odbiorca otworzy w swoim umyśle furtkę dla Twojego komunikatu.


SEM I SEO

Gwarantujemy realne efekty, nie statystyki. Media Project Group kompleksowo zaplanuje działania SEM i SEO dla Twojej firmy. Dzięki nam zdobędziesz pozycję lidera.


Social Media

Kompleksowa obsługa i prowadzenie kampanii reklamowych w social mediach. Budujemy społeczność poprzez reprezentowanie Twojej marki w serwisach społecznościowych.


Outsourcing marketingu

Nawet najlepszy produkt ani najdoskonalsza usługa nie zapewnią zadowalającej sprzedaży bez wdrożenia właściwych działań marketingowych.
To jak będzie? Porozmawiamy?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Razem możemy osiągnąć więcej.

WYCEŃ USŁUGĘ