fbpx
O NAS


Nasza historia

Nasza agencja powstała przede wszystkim w wyniku pasji do tego czym się zajmujemy. Robimy wszystko, by nasze działania wywoływały wśród klientów świadomość, że w każdym temacie związanym z naszą działalnością można na nas polegać. Media Project Group to zespół zapaleńców, specjalizujących się w brandingu, projektowaniu stron internetowych, aplikacji mobilnych i e-commerce, copywritingu czy specjalistów z szeroko pojętego e-marketingu. Każdy z nas specjalizuje się w swojej dziedzinie, dzięki czemu możemy dostarczać Państwu produkty najwyższej jakości.

 

Wizja

Naszym celem jest stabilny i konsekwentny rozwój, który pewnego dnia przełoży się na perfekcyjność naszych działań. Kierujemy się zasadą, że podstawą owocnej współpracy jest sprawna i otwarta komunikacja oparta na partnerskich stosunkach. Staramy się aby każdy realizowany przez nas projekt powstawał przy ścisłej współpracy z klientem. W końcu nikt nie zna lepiej Twojej firmy niż Ty. Głównym założeniem naszych codziennych starań jest to, aby wyrobić w naszych klientach świadomość, że nie jesteśmy tylko kolejną firmą wykonującą usługi. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by nasi kontrahenci poczuli, chociaż cząstkę realizowanej przez nas pasji.

Jesteśmy doskonali

Nasze projekty oparte są na najlepszych technologiach dostępnych na światowym rynku. Każdy produkt lub usługi oferowane przez naszą agencję są dokładnie analizowane, sprawdzane i kontrolowane. Pokazujemy i uczymy jak powinno prowadzić się biznes, który zmaksymalizuje Twoje dochody.Jesteśmy innowacyjni

Promujemy i doceniamy społeczeństwo, które dostrzega siłę innowacyjności w biznesie. Dzisiejszy świat to ciągły pościg, w którym nie ma czasu na przestój. Innowacyjność to przyszłość, która daje nam możliwość rozwoju i zapewnienia, że nasze usługi to rozwiązania szyte na miarę.Rozwijamy się

Najważniejszym czynnikiem rozwoju naszej agencji jest umiejętność obserwacji. Projektowanie i wdrażanie każdego zlecenia w Media Project Group oparte jest na innowacyjnych i sprawdzonych schematach. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie osiągnąć najwyższy poziom precyzji.