FIRMOWY DEKALOG KRYZYSOWY

Co robić, gdy biznes nie zarabia?


Nawet najwięksi fataliści nie spodziewali się tak wielkiego kryzysu, jaki wywołała pandemia koronawirusa. W ciągu zaledwie kilku tygodni dziesiątki tysięcy biznesów przestało zarabiać lub znacznie zmniejszyło swoje dochody. Zamknięte salony, gabinety, biura, oddziały w korporacjach i ludzie pozostający w domach. W wielu branżach trudno było przygotować firmę na tak trudne czasy.

Problem gospodarczego załamania dotknął bezpośrednio lub pośrednio nas wszystkich. Jednak takie branże jak: turystyka, gastronomia, hotelarstwo, transport, eventy, nieruchomości, kosmetyka, fryzjerstwo i fitness ucierpiały najbardziej. Nawet, gdy ktoś posiadał poduszkę finansową, która pozwalała mu przetrwać bez dochodów przez kilka tygodni czy miesięcy, zaczął się pewnie zastanawiać, jaki jest sens prowadzenia działalności w tej wyjątkowej rzeczywistości. Czy warto pozbywać się wszystkich oszczędności, by ratować biznes? Jak długo jeszcze potrwa zamrożenie rynku? Co zrobić z pracownikami? Nie zawsze można znaleźć na te pytania dobre odpowiedzi.

Dlatego też ruszamy ze wsparciem dla Waszego biznesu. Zebraliśmy praktyczne rady, pomysły i komentarze specjalistów z wielu branż, by stworzyć krótki przewodnik w czasach kryzysu. Dzięki niemu można uniknąć lub przynajmniej zamortyzować skutki zderzenia z lodową górą, w której kierunku zmierza aktualnie wiele firm. Nikt nie wie, jak głęboko sięga jej podstawa, dlatego rzucamy wszystkie ręce na pokład. Wierzymy, że razem możemy przetrwać ten gospodarczy sztorm i szybko dotrzeć do bezpiecznej przystani stabilnego, dobrze prosperującego biznesu.

✅ E-book będzie uzupełniony serią webinarów z ekspertami. 👥WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW

Zespół Media Project Group & Partnerzy

Damian Smal – CEO & Funder

Karol Sobczak – Copywriter & Product Manager

Hubert Tyl – Graphic Designer

Mateusz Królik – Copywriter

Olek Leydo – obraz stały, obraz ruchomy

Damian Kość – GangArt Marketing Artystyczny

Anna Jastrząb-Paluch – AJP

Nicolò Marino – Media Project Group & Trade Solution

Michał Wojtyniak – radca prawny, partner wspierający Lion’s Care

Szczepan Serwatka – Head of Growth Bazo

Michał Korycki – reprezentant Polski w siatkówce plażowejORGANIZATORZY

Marki, które wpłynęły na powstanie e-booka oraz serii webinarów z ekspertami


PATRONAT MEDIALNY


DARMOWY E-BOOK

Skuteczne i sprawdzone rozwiązania marketingowe