Kampanie 360°


Prawdopodobnie wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy, jak często doświadcza w swoim życiu skuteczności kampanii marketingowych 360°. To działania, opierające się na zintegrowanych ze sobą narzędziach i środkach przekazu, które mają sprawić, że Twoja marka znajdzie się w co najmniej kilku obszarach życia potencjalnego klienta. Celem kompleksowo prowadzonych kampanii jest spójne dostarczanie oferty odbiorcom we wszystkich punktach styku, platformach i urządzeniach, we właściwym czasie, odpowiednim miejscu oraz z właściwym przekazem. To holistyczne podejście, dzięki któremu możesz osiągnąć znakomite efekty dla swojego biznesu.
Dlaczego warto powierzyć nam prowadzenie kampanii 360°?

 

Jesteśmy agencją dysponującą wykwalifikowanym zespołem, którego pasją jest pomaganie firmom w osiągnięciu sukcesu. Nasze doświadczenie obejmuje strategie SEO i SEM, działania w mediach społecznościowych, zarządzanie marką, płatne kampanie w mediach tradycyjnych i cyfrowych, marketing internetowy, tworzenie stron internetowych i aplikacji mobilnych oraz branding. Wdrażamy rozwiązania, które pozwalają naszym klientom wyróżnić się na tle konkurencji.

Pomożemy Ci dopasować Twoją witrynę i inne narzędzia do pożądanego rynku. Twoje cele biznesowe staną się naszymi celami biznesowymi. Opracujemy plan dostosowany do indywidualnych potrzeb, poprawiamy widoczność i pozyskujemy ukierunkowane leady. Nasze elastyczne kampanie 360°obejmują także ciągłe monitorowanie postępów oraz prognozowanie przyszłych trendów, by wyprzedzać rynkową rzeczywistość.


Research

Prowadzimy analizę, która pozwala dobrać najskuteczniejsze narzędzia do planowanych działań. Pomagamy Ci dostrzec przewagi Twojej marki nad konkurencją i umiejętnie je wykorzystać.


Strategia

Opracowanie prostej, ale niezwykle efektywnej strategii marketingowej ma kluczowe znaczenie dla sukcesu każdego przedsięwzięcia. Szczegółowo planujemy poszczególne elementy nowoczesnych rozwiązań w zakresie kampanii 360°.


Materiały

Przygotowujemy teksty, grafiki i wideo do wykorzystania w strategiach marketingowych. Zwracamy uwagę na wysokiej jakości, atrakcyjne treści. Dziś 70% całej komunikacji ma charakter wizualny. Dbamy w niej o każdy detal.


Realizacja

Wprowadzamy zaprojektowane rozwiązania w życie. Uruchamiamy, nadzorujemy oraz elastycznie dopasowujemy kampanie 360° do warunków rynkowych zarówno w cyfrowej, jak i tradycyjnej formie.


W jaki sposób wyróżnimy Twoją markę na rynku?

 

Gwarantujemy niezwykle kompleksową obsługę. Pomożemy Ci podjąć właściwe decyzje w wielu obszarach marketingu. Doradzamy skuteczne rozwiązania, pozostawiając jednocześnie szerokie pole do realizacji indywidualnych założeń klienta. Zapewniamy najwyższą jakość w kwestiach kreatywnych, technologicznych oraz komunikacyjnych. Dysponujemy zasobami, które pozwalają błyskawicznie wprowadzać zmiany w kampaniach 360°, by dopasowywać marketing do dynamicznie zmieniającego się rynku lub preferencji klientów. Wykwalifikowani specjaliści z pozytywną energią zaoferują Ci sprawdzone, nowoczesne oraz bardzo konkurencyjne rozwiązania.Planowanie

- profesjonalny audyt
- analiza słów kluczowych
- badania jakościowe i ilościowe
- budowanie strategii
- analiza konkurencji


Kreacja

- identyfikacja wizualna
- strony i sklepy internetowe
- aplikacje internetowe
- product design
- teksty


Wdrożenie

- optymalizacja SEO
- obsługa social media
- public relations
- performance marketing
- offline marketing


Dla kogo kampanie marketingowe 360°?

 

Wspieramy największe korporacje, małych i średnich przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. W każdym z tych przypadków kampanie 360° przynoszą znakomite efekty. Pozwalają skuteczniej docierać do potencjalnych klientów, budować wizerunek marki oraz zwiększać zyski. Pracujemy zarówno z liderami w swoich branżach, którzy chcą umacniać swoją pozycję, jak i początkującymi przedsiębiorcami, potrzebującymi maksymalnie efektywnego startu w nowym biznesie.Co zyskasz dzięki współpracy z Media Project Group?


Kompleksową obsługę


Stabilną działalność


Doświadczonych partnerówAtrakcyjną reklamę


Większe zyski


Pozycję lidera
Chcesz rozpocząć kampanię marketingową 360°?


Jeżeli wiesz już czego oczekujesz, wyślij nam brief, a my skontaktujemy się z Tobą po przeanalizowaniu dokumentu. Natomiast jeśli nie masz pewności, co w Twojej firmie funkcjonuje nieprawidłowo, umów się na audyt. Zupełnie za darmo sprawdzimy co nie działa, a następnie powiemy Ci, jak to naprawić. Później, jeżeli sobie tego zażyczysz, zajmiemy się prowadzeniem kampanii marketingowej Twojej firmy.


WYŚLIJ BRIEFZarezerwuj termin audytu