Kariera

Jeżeli cechuje Cię niesztampowe oraz innowacyjne myślenie i potrafisz dobrze organizować swój czas to zapraszamy do kontaktu! Zapewniamy pracę w przyjemnej i niepowtarzalnej atmosferze w zespole młodych i dynamicznych ludzi. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci pracę przy ciekawych projektach marketingowych i możliwość progresu zawodowego.

Zespół Media Project Group ciągle się rozwija. Stawiamy na nowe projekty i wdrażamy nowoczesne przedsięwzięcia. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, możesz zrobić to na kilka sposobów.

Po pierwsze

Po pierwsze, jeśli prowadzisz biznes, który chcesz rozwijać korzystając z naszej infrastruktury, przyjedź i opowiedz nam o tym. Jesteśmy solidnym, lojalnym i kompletnym partnerem.

Po drugie

Po drugie, spotkaj się z nami, jeśli wydaje Ci się, że masz dobry pomysł na biznes. Doceniamy kreatywność i wiedzę, lubimy, gdy ktoś zaraża nas swoją pasją. Chętnie inwestujemy w ciekawe przedsięwzięcia.

Po trzecie

Po trzecie, dołącz do naszego zespołu biorąc udział w prowadzonej rekrutacji. Oferty znajdziesz tu. Nie zrażaj się, jeśli aktualne ogłoszenia nie są spójne z Twoim doświadczeniem – wyślij swoją aplikację i napisz jaka praca Cię interesuje.

W każdym z przypadków możesz skorzystać z adresu rekrutacja@mediaprojectgroup.com

Newsletter

Akceptację "Politykę prywatności"