Studio reklamy

Cel Media Project Group

Założenie Media Project Group jest proste – rzeczowe wdrażanie strategii marketingowych zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku jesteśmy współkreatorem sukcesów firm, które nam zaufały. Nasza pasja i zaangażowanie przekładają się na efekt – niekonwencjonalne projekty, które z powodzeniem uwodzą konsumentów.

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w zakresie marketingu każdego dnia pożytkujemy w celu tworzenia nieskazitelnego wizerunku firm naszych Klientów. Wszystkie podejmowane przez nas działania są w sposób indywidualny dopasowany do ich potrzeb.

Strony internetowe

Strony www – budowanie zaawansowanych stron internetowych

Domeną agencji interaktywnej Media Project Group jest również projektowanie i wykonywanie stron internetowych oraz wdrażanie wszechstronnych strategii marketingowych w Internecie.


Przemyślana polityka strony www

Agencja Media Project Group wspiera swoich Klientów w budowaniu całościowych strategii działań promujących w Internecie, które są harmonijne z ich długotrwałymi założeniami biznesowymi. Przede wszystkim zależy nam na powiązaniu działań w Internecie z ruchami off-line (poza płaszczyzną Internetu).

Realizując strony internetowe pod uwagę bierzemy Państwa wymogi, upodobania i cechy odbiorców oraz właściwości specjalizacji, w której Państwo działają. Przed rozpoczęciem prac, oceniamy założenia Państwa działalności oraz preferencje przyszłych użytkowników serwisu. Szczególną uwagę przykładamy do tego, aby strona www była nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale także stanowiła skuteczne narzędzie interakcji między Klientem a firmą.

Funkcjonalność i łatwość w poruszaniu się na stronie www

Strony internetowe to w głównej mierze bezcenne źródło informacji o podmiocie oraz oferowanym asortymencie. Wdrażając stronę internetową szczególną uwagę przykładamy do jej funkcjonalności. Nowo powstała strona musi spełniać wszystkie standardy i być łatwa w obsłudze nawet dla mniej doświadczonych użytkowników.

Atrakcyjny wygląd

Całokształt wizualny strony internetowej w istotny sposób przekłada się na korzystną ocenę przeglądających ją użytkowników. Wpływa również na wzrost zaufania oraz wykształcanie pozytywnego wizerunku firmy.

Koncepcja graficzna musi być w szczególności przystosowana do użytkowników serwisu, tak aby strona internetowa miała wpływ na ich podświadomość i podejmowanie decyzji. Jednocześnie oprawa graficzna musi być stricte dostosowana do wizerunku firmy, czyli właściciela serwisu.

Strony przyjazne dla wyszukiwarek internetowych

Agencja interaktywna Media Project Group dba o to, aby projektowane strony internetowe były nad wyraz przyjazne dla wyszukiwarek, tak aby strona pokazywała się na wyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na zwiększenie efektywności w kwestii działań podjętych ze strefy marketingu internetowego.

Głównymi działaniami w kwestii marketingu w wyszukiwarkach są:

 • pozycjonowanie witryn (ang. SEO – Search Engine Optimization),
 • linki sponsorowane – Google AdWords (płatność za kliknięcia).

Dogodna współpraca strony z najpopularniejszymi przeglądarkami

Szczególny nacisk kładziemy na najwyższy standard tworzonego kody, tak aby wdrażana strona www przedstawiała się zachęcająco we wszystkich najbardziej popularnych przeglądarkach internetowych takich jak: Google Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari czy Opera.

Specjaliści Media Project Group parający się w technologiach internetowych za każdym razem służą pomocą oraz niezbędnymi radami. Z miłą chęcią odpowiedzą na każde pytanie i dopasują strategię działania do Państwa indywidualnych potrzeb.

Technologie, które wykorzystujemy: Indywidualny CMS, WordPress, Drupal, Joomla.

 

 

Sklepy internetowe

Wspieramy naszych Klientów w realizacji strategii sprzedażowych. Projektujemy serwisy, które umożliwiają prowadzenie efektywnej działalności handlowej w Internecie. Każdy Klient może liczyć na nasze indywidualne podejście, zależne przede wszystkim od specyfiki prowadzonej działalności oraz gamy oferowanych produktów i usług.


Dzięki Media Project Group zbudujesz prawdziwy biznes w Internecie

Koncepcje e-commerce udoskonalają i wspierają handel oraz sprzedaż usług przez Internet. Najbardziej popularną formą e-handlu pozostają sklepy internetowe. Wykonamy dla Państwa całościową realizację sklepu internetowego. Nasze sklepy zapewniają Państwu pełne bezpieczeństwo sprzedaży, a proste w obsłudze oprogramowanie i wyszukany projekt graficzny na pewno spełnią Państwa oczekiwania.

Bezpieczne, nowoczesne i sprawdzone oprogramowanie sklepu

Oferujemy Państwu zastosowanie w pełni wypróbowanych i nowoczesnych sklepów. Podczas ich realizacji bazujemy na oprogramowaniu autorskim bądź czołowym oprogramowaniu na rynku typu open source. Wybór zależy tylko i wyłącznie od Państwa potrzeb. Otrzymujecie Państwo efektywną i bezproblemową w obsłudze bazę sprzedażową, która jest zgodna z najświeższymi standardami.

Każdy sklep internetowy projektowany jest wedle potrzeb jego właściciela. W każdym momencie istnieje możliwość jego rozbudowy i wdrożenia dodatkowych modułów, które w znaczny sposób podnoszą jego atrakcyjność.

Stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania e-commerce. Sklepy przez nas wykonane sprzedają lepiej.

Technologie, które wykorzystujemy: PrestaShop, Magento, Shoper, WooCommerce.

Identyfikacja wizualna, projekty graficzne

Mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Doskonale zaprojektowany system identyfikacji wizualnej to jedna ze składowych, które wpływają na budowanie korzystnego wizerunku firmy. Agencja Media Project Group zaprojektowała już wiele logotypów oraz corporate identity dla firm i osób prywatnych.


Nasza Agencja posiada w swojej ofercie całościowe przygotowanie propozycji graficznych będących składowymi wizerunku wielu firm. Ich przekaz oraz wyrazisty design to za każdym razem ich niekwestionowane atuty, które przekładają się na stworzenia oblicza bezbłędnie trafiającego w gusta odbiorców. To również celowe, dostosowane do misji firmy narzędzie, które wyróżnia je na tle innych przedsiębiorstw i buduje tak ważną reputację. To skuteczny instrument do komunikacji z Klientem.

Do najczęstszych prac związanych z przygotowaniem identyfikacji wizualnej przez Media Project Group należy:

 • projektowanie logotypów firmy oraz lifting już istniejących (dopracowanie),
 • każdego rodzaju druk – wizytówki, ulotki, papier firmowy, katalogi, koperty różnych wielkości, plakaty, broszury, foldery etc,
 • akcesoria biurowe – tłoczone ołówki, długopisy, teczki firmowe, notesy, kalendarze, etc.,
 • zupełnie indywidualne projekty tworzone na potrzebę naszych Klientów.

Dzięki naszym koncepcjom i doświadczeniu uzyskasz własną, całościową tożsamość wizualną firmy.

Zobacz przykładowe realizacje na naszym portfolio.

Szablony aukcyjne

Stwórz swój unikalny, oryginalny wizerunek w serwisach aukcyjnych! Przygotowane przez nas szablony w znacznym stopniu ułatwiają działalność i pomagają wyróżnić się w gąszczu konkurencyjnych ofert!


Agencja Media Project Group oferuje Państwu znakomicie przygotowane szablony aukcyjne, które zaspokoją wymogi nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nasze szablony są zaprojektowane, tak aby skutecznie osiągać cele biznesowe, jak i nie powodować trudności w ich obsłudze. To idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą osiągnąć dynamiczny rozwój na portalach aukcyjnych.

Zakupy za pośrednictwem aukcji internetowych to bardzo popularny sposób, który daje bardzo duże możliwości zdobywania profitów. Jedynym mankamentem jest to, że są one nieco bardziej ryzykowne niż zakupy w sklepach stacjonarnych. Najistotniejszą kwestią jest wypracowanie sobie pewnej renomy, marki, która będzie wzbudzała nawet w najbardziej wymagających Klientach zaufanie. Można to osiągnąć poprzez wdrożenie szablonu aukcyjnego, który przełoży się na odpowiednie uporządkowanie informacji oraz przejrzystość przekazu.

Nasze szablony są w pełni funkcjonalnymi i profesjonalnymi produktami. Dzięki nim zwiększysz swoje zyski i uzyskasz narzędzie do efektywnej pracy. Wszystkie projekty wykonywane są wyłącznie wedle indywidualnego zapotrzebowania Klienta. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wyszukane pomysły.

Tworzenie systemów informatycznych

Systemy informatyczne tworzone przez Media Project Group stosowane są w przypadku wielu instytucji i przedsiębiorstw jako narzędzie wspomagające funkcjonowanie pewnych struktur.


Realizowane do tej pory przez nas systemy informatyczne w każdym przypadku spełniały swoje zadanie. Ich wdrożenie przekładało się na uporządkowanie działań oraz wzrost ich efektywności.

Jednym z modelów systemów, które do tej pory realizowaliśmy było oprogramowanie służące do zarządzania relacjami z Klientami (ang. CRM – customer relationship management). Koncepcja CRM obecna jest w świecie struktur firmowych od dawna, jednakże w ostatnich latach jej wykorzystanie wzrosło ze względu na postęp technologii i konsolidacji danych. Przedsiębiorcy powinni wgłębiać się w atuty płynące z korzystania z tych systemów w celu zachowania obecnych Klientów i dostosowania się do ich potrzeb.

 • systemy do zarządzania prawidłowym obiegiem informacji elektronicznej wewnątrz firmy,
 • systemy związane z kontrolą obiegu dokumentów elektronicznych,
 • systemy zarządzania wiedzą,
 • systemy generowania danych analitycznych i statystycznych przedsiębiorstwa.

Na potrzeby Klientów Media Project Group jesteśmy w stanie wdrożyć różnorodne oprogramowania w zależności od potrzeb, które wyrażają. Na przestrzeni lat wprowadzaliśmy również systemy odpowiedzialne za planowanie zasobów przedsiębiorstwa, zapotrzebowania materiałowego czy systemy odpowiadające za zarządzanie łańcuchem dostaw.

Aplikacje mobilne

Agencja interaktywna Media Project Group oferuje również tworzenie spersonalizowanych aplikacji mobilnych dedykowanych dla urządzeń przenośnych, takich jak smartfony, tablety czy telefony komórkowe.


Aplikacje mobilne realizowane przez Media Project Group obejmują systemy Android, iOS oraz Windows Phone. W tej sferze nie ma praktyczne żadnych ograniczeń – każda projektowana aplikacja może być inna, jej forma zależy przede wszystkim od potrzeb Klienta. Jesteśmy również w stanie udoskonalić istniejące już narzędzia, którymi posługują się Państwo w swoich firmach.

Wycena każdej aplikacji ustalana jest indywidualnie i zależy od wielu czynników. Aby poznać wstępne koszty aplikacji, którą chcieliby Państwo wdrożyć w swojej działalności prosimy o kontakt z naszymi specjalistami.

Kampanie AdWords

Nasze działania obejmują wszechstronne doradztwo w wyborze najbardziej stosownych fraz i słów kluczowych, pełne wykonanie kampanii wraz z wygenerowanie raportu skuteczności, a co najistotniejsze – jasne reguły rozliczania kampanii.


Dla kogo?

Kampanie AdWords skierowane są do Klientów, którym zależy na błyskawicznych rezultatach oraz łatwości dostosowania działań do indywidualnych możliwości.

Co warto wiedzieć o linkach sponsorowanych

Linki sponsorowane to krótkie wpisy, których składowymi są odnośniki do strony www Klienta wraz ze zwięzłym opisem usługi/produktu. Dzięki swojej perspektywie linki sponsorowane ujawniane są tylko tym użytkownikom, którzy intensywnie poszukują danych produktów lub usług.

Skuteczna forma promocji

Inwestycja w AdWords na pewno nie okaże się wyrzuceniem pieniędzy w błoto, a najlepszym dowodem będą błyskawiczne rezultaty. W przeciągu kilkunastu godzin od rozpoczęcia realizacji zlecenia, rekomendowana strona ukazuje się na samym szczycie w wyszukiwarce. Kampanie AdWords mogą być wdrażane jako swobodne składniki kampanii e-marketingowych, jak również odrębny element wobec pozycjonowania.

Koszty

W przypadku kampanii linków sponsorowanych nie płaci się za wyświetlanie reklamy, a za pojedyncze kliknięcia. W praktyce oznacza to, że Klient ponosi wydatek związany z dotarciem do Klienta, który wykazuje potencjalne zainteresowanie reklamą. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne. Bez problemu, samodzielnie można uściślić skalę wydatków, a w przypadku różnych okoliczności można reklamę po prostu zawiesić bez konieczności generacji kosztów.

Zalety kampanii AdWords

 • Błyskawiczne rezultaty – szczytowe pozycje już po kilkunastu godzinach od rozpoczęcia zlecenia
 • Nieograniczona ilość preferowanych wyrażeń kluczowych
 • Ponosimy koszty tylko i wyłącznie za wyniki, czyli za kliknięcia w odnośnik do witryny
 • Klarowne reguły rozliczania kampanii
 • Perspektywa określenia budżetu dziennego, który chcemy przeznaczyć na reklamę
 • Możliwość modyfikacji określonych słów kluczowych podczas trwania kampanii
 • Możliwość administrowania kampanii i monitorowania raportów

Wdrożenia systemów, skryptów

Media Project Group posiada w swojej ofercie kreowanie i wdrażanie rozwiniętych skryptów oraz systemów internetowych.


Proponujemy obszerna paletę skryptów, począwszy od zwykłych modułów, kończąc na zaawansowanych systemach wspierających. Wdrażamy i konsolidujemy tworzone skrypty z już występującymi witrynami i systemami.

Zrealizujemy dla Państwa sklep internetowe zarówno na podstawie rozwiązań osCommerce, jak również indywidualnych pomysłów dostosowanych do Państwa potrzeb. Nasze działania umożliwią również m.in. wdrożenie systemów płatności do waszych witryn oraz innych dostępnych, które wymagają ręki naszych specjalistów. Specjalnie na Państwa prośbę stworzymy również odpowiednie moduły, które wpływają na funkcjonalność strony, poprzez rozbudowanie jej możliwości.

Nasze możliwości są duże, dlatego też jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wyszukane pomysły. Aby skonsultować jakąkolwiek kwestię wystarczy się z nami skontaktować.

Opieka ekspercka

Doświadczenie Media Project Group związane ze wdrażaniem działań marketingowych naszych Klientów umożliwia nam doradztwo w kwestii wyboru najbardziej efektywnych narzędzi, które przekładają się na realizację określonych celów biznesowych.


Naszą domeną jest kompleksowość naszych działań. Już nie muszą Państwo szukać kilku firm, które zajmą się strategią marketingową waszej działalności.

Co to oznacza w praktyce?

Przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Nasi specjaliści doradzą Państwu w jaki sposób efektywnie ustalić plan działania w kwestii promowania, tak aby efekty były, jak najbardziej zadowalające. Nie chodzi o to, aby prowadzić kogoś za rękę, ale ukazywać mu prawdziwe oblicze związane z możliwościami e-marketingu. Dzięki dyspozycyjności i rozbudowanej strukturze kontaktowej jesteśmy w stanie być na każdą Państwa prośbę.

Co oferujemy?

Z uwagi na wszechstronną ofertę jesteśmy zaoferować niemal wszystko – od identyfikacji wizualnej (wizytówki, ulotki, papier firmowy, logotypy), indywidualnych projektów graficznych, każdego rodzaju druku przez projektowanie i wdrażanie zaawansowanych strony i sklepów internetowych, kończąc na różnorodnych działaniach marketingowych w Internecie (marketing szeptany, wirusowy, portalowy). Nie sposób wymienić wszystkich możliwości, z których mogą Państwo skorzystać, ale wiemy jedno – dzięki nam osiągną Państwo sukces!

Oferty pakietowe dostępne są na naszej Platformie Zamówień - store.mediaprojectgroup.com
Potrzebujesz indywidualnej oferty? Napisz do działu handlowego - handlowy@mediaprojectgroup.com

Newsletter

Akceptację "Politykę prywatności"