Serwery

Oferowane przez nas serwery udostępnione są dla Klientów, którzy mają w perspektywie założenie własnej strony internetowej. Nasze serwery idealnie sprawdzają się zarówno jako własność przedsiębiorców, którzy potrzebują solidnego hostingu dla firm, jak również skierowane są do osób prywatnych chcących posiadać prywatną stronę www, portfolio, galerię zdjęć czy sklep internetowy.

Domena

Domeną internetową nazywamy adres, pod którym konkretne usługi (strony www, adresy poczty e-mail) są widzialne w Internecie. Domena to osobliwa wizytówka Twojej osoby bądź firmy w sieci. Dzięki własnej domenie możesz przedstawić własną ofertę, zdobyć kolejnych Klientów oraz co chyba najbardziej istotne – prowadzić działalność on-line. Dzięki nam kupisz własną domenę internetową małym nakładem finansowym, a co najważniejsze Twoja firma będzie lepiej postrzegana w Internecie.

Hosting

W obsłudze hostingów specjalizujemy się nieustannie od kilku lat. Serwery zapewniamy zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom prywatnym. Z uwagi na rozbudowaną bazę oraz bogate doświadczenie jesteśmy w stanie zaoferować zarówno tani hosting dla niewielkich stron www, jak i hosting dla obszernych serwisów internetowych.

Serwer CloudServer

CloudServer daje użytkownikom możliwość konfiguracji serwera wedle własnych, spersonalizowanych potrzeb. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu otrzymujesz perspektywę uregulowania serwera do wymagań aplikacji oraz uiszczania opłat wyłącznie za to, co jest Ci potrzebne. Wszelki CloudServer zaopatrzony jest w prywatne środowisko serwera dedykowanego z całkowitym dojściem root.

Wybrane atuty CloudServer:

  • swobodna konfiguracja ilości procesorów, pamięci RAM, przestrzeni dyskowej,
  • nieograniczony transfer danych

Każdy CloudServer posiada dostęp do powłoki SSH jako root, a na żądanie Klienta jesteśmy w stanie udostępnić serwer z wybranym panelem kontrolnym.

Serwery VPS

Serwer VPS (Virtual Private Server) to indywidualny serwer wirtualny dla nabywców, którzy chcą dysponować pełną niezależnością. Serwery VPS posiadają pełną opcję administracyjną. Dostęp root przez SSH oraz wdrożony panel administracyjny umożliwiają pełną możliwość dowolnego skonfigurowania serwera do indywidualnych potrzeb.

Serwery VPS oferujemy z nieskalanym systemem lub ze wskazanym panelem administracyjnym. Wybór należy do Ciebie!

Certyfikaty SSL – Bezpieczeństwo w Internecie

Jedna z najbardziej istotnych kwestii w dzisiejszym Internecie jest bezpieczeństwo. Zadbaj o bezpieczeństwo swojej strony www dzięki certyfikatom SSL oferowanym przez Media Project Group – dane przesyłane przez Ciebie i Twoich użytkowników będą bezpieczne z naszą pomocą!

W naszej ofercie oddajemy do Państwa dyspozycji obszerną liczbę certyfikatów, które dostosowane są do wymogów różnorodnych Klientów. Certyfikaty zostały poselekcjonowane na działy, zgodnie z określeniem producentów.

Serwery dedykowane

Dedykowany serwer działający w szerokopasmowej bazie sieciowej Media Project Group to fachowa usługa umożliwiająca ogromne atrybuty techniczne oraz pełną odrębność. Spersonalizowana konfiguracja oprogramowania, sprzętu oraz pasma pewnej przepustowości determinuje drobiazgowe dostosowanie serwera dedykowanego do indywidualnych potrzeb.

Serwery dedykowane Media Project Group mają odseparowaną przestrzeń w nowoczesnym Media Project Group Data Center, który gwarantuje profesjonalne zaplecze technologiczne oraz zapewnia pełną ochronę platform serwerowych i gromadzonych danych.

Konta Reseller

Konta Reseller to rozwiązanie skierowane do użytkowników, którzy cenią sobie wygodę oraz opcję zarządzania stronami, zarówno swoimi, jak i swoich Klientów z jednego miejsca. Z tego też powodu z tego rodzaju ofert korzystają zazwyczaj agencje reklamowe oraz firmy zajmujące się projektowaniem stron internetowych.

Oferta ta jest nadzwyczajnie elastyczna. Dzięki wyselekcjonowanym możliwością Państwa wysiłek ograniczony jest do umiarkowanego minimum i nie wymaga od użytkownika znajomości zawiłych systemów operacyjnych czy języków skryptów. Otrzymują Państwo dostęp do specjalnego panelu hostingowego (WHH), gdzie w bardzo łatwy sposób można organizować nowe konta i przyznawać im indywidualne parametry.

Szczegółowy opis rozwiązań serwerów  - serwery.mediaprojectgroup.com
Potrzebujesz indywidualnej oferty? Napisz do działu handlowego - handlowy@mediaprojectgroup.com

Komunikaty techniczne – kliknij

Newsletter

Akceptację "Politykę prywatności"