Pozycjonowanie

Do tej pory pozycjonowaliśmy wiele stron naszych Klientów. O najlepszych wynikach i zadowoleniu świadczy fakt, że nasi Klienci chętnie kontynuują współpracę z naszą firmą.


Pozycjonowanie stron

Oferujemy Państwu różnorodne pakiety, jak również opcję dowolnego dopasowania do własnej strony internetowej oraz budżetu, który został przewidziany na ten cel. Proces pozycjonowania działa w oparciu o dwa parametry: optymalizacja strony oraz pozyskiwanie linków. Efektywne zdobywanie linków możliwe jest dzięki naszej usłudze, która obejmuje umieszczanie nienagannie napisanych artykułów Presell oraz wpisów katalogowych.

Co warto wiedzieć o pozycjonowaniu

Pozycjonowanie nazywane również w skrócie SEO (search engine optimization), ma na celu osiągnięcie jak najwyższych pozycji pozycjonowanej strony www w wyszukiwarkach. Dzięki rzetelnie dopasowanych słowach kluczowych potencjalni zainteresowani produktem czy usługą, łatwiej mogą trafić na stronę, która zawiera poszukiwane materiały.

Jak to działa

Jedną z możliwości analizowania strony internetowej przez Google, jest diagnozowanie jej popularności, dzięki liczbie linków w sieci odsyłających na naszą stronę internetową.

Publikacje Presell przeobraziły się w jedną z najbardziej efektywnych metod pozycjonowania, dzięki formowaniu sztucznego zainteresowania. Presell to publikacja artykułów, które zawierają sprecyzowane frazy, np. tworzenie stron www. Takie działania przekładają się na to, iż do danej strony zostają utworzone liczne linki, co przekłada się na wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

Intencja pozycjonowania

Jednym z czynników, które przekładają się na pozycjonowanie, jest solidnie zaprojektowana strona internetowa. Realizując stronę www przedsiębiorstwa, naszym celem jest osiągnięcie dodatkowych zysków wynikających z zaistnienia w sieci. Tak więc celem pozycjonowania jest ingerencja w jak najlepszą widoczność firmy w wyszukiwarkach poprzez podniesienie pozycji, a co za tym idzie osiągnięcie lepszej oglądalności witryny.

Strony zapleczowe

Strony zapleczowe to miejsca, w których zamieszczone zostają odnośniki do głównej strony internetowe Klienta. Z biegiem czasu stały się one jedną z kluczowych technik pozycjonerskich. Korzyści przynoszą wtedy, gdy posiadają niepowtarzalne artykuły, które tematem powiązane są ze stroną www Klienta.

Strony zapleczowe potrzebują nieustannego aktualizowania, co przekłada się na zwiększoną popularność naszej głównej witryny.

Optymalizacja

Optymalizacja strony jest to (zoptymalizowanie) treści, kodu oraz grafik strony internetowej lub całego serwisu (witryny), pod określonym kątem. Optymalizację witryny można podzielić na optymalizację kodu, optymalizację treści oraz grafik.

Kod strony dostosowujemy pod względem:

  • szybkości wyświetlania strony
  • kompatybilności ze standardami (prawidłowa walidacja)
  • wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe (tagi, frazy kluczowe, hierarchia nagłówków)

Treść strony dostosowujemy pod względem:

  • wyszukiwania przez wyszukiwarki (właściwe usytuowanie i uwydatnienie słów kluczowych, sprecyzowanie hierarchii nagłówków)
  • zrozumiałości dla użytkownika (uwydatnienie części istotnych, odróżnienie części samodzielnych logicznie)
  • używania przez niepełnosprawnych (właściwa segregacja kolejności, stosowanie znacznika alt)

Panel monitoringu pozycji - stat-seo.mediaprojectgroup.com
Audyt optymalizacji (za darmo) napisz do nas - handlowy@mediaprojectgroup.com

Depozycjonowanie

Agencja interaktywna Media Project Group oferuje również usługi z zakresu depozycjonowania stron, które skierowane jest w stronę firm lub osób, dla których po wpisaniu ich danych personalnych bądź nazwy firmy, pojawiają się w wynikach wyszukiwarki Google krzywdzące opinie czy artykuły. Takie treści powstają najczęściej za sprawą nieuczciwie działającej konkurencji.

Każdy zdaje sobie sprawę jak ważne dla rozwoju firmy, czy praktyki, którą prowadzi się pod własnym nazwiskiem jest pozytywne budowanie świadomości wśród swoich potencjalnych klientów, dlatego temat depozycjonowania staje się ważnym elementem relacji publicznych.

W procesie depozycjonowania oferujemy pozycjonowanie pozytywnych lub neutralnych informacji na twój (twojej firmy) temat, tak aby tylko tego typu informacje pojawiały się na pierwszej stronie wyszukiwarki jednocześnie „zrzucając” na dalsze pozycje drażniącą witrynę.

Jasne i korzystne formy rozliczeń

Zapłatę za usługę pobieramy za zrealizowanie założonych efektów bądź wybrane oferty pakietowe. Wydatek związany z pozycjonowaniem zależny jest od popularności fraz kluczowych, co przekłada się na ilość czasu oraz pracy włożonej w wypozycjonowanie danych słów kluczowych.

Bezpłatna wycena

Aby otrzymać dogłębną wycenę wybranych słów kluczowych, zwracamy się z prośbą o przesłanie zapytania.

Jakie dane należy podać w celu finalizacji zlecenia

W celu finalizacji zlecenia, czy tuż po złożeniu zamówienia na wybrany pakiet Presell, każdy Klient powinien udostępnić nam dokładne dane w celu zrealizowania usługi. Dlatego też przydatne są wówczas takie informacje jak linki czy frazy. Kiedy pakiet obejmuje skrupulatnie opisane usługi, w tym również określoną ilość słów kluczowych, które można przesłać. Nasz copywriter do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie.

Jak odpowiednio dobrać frazy?

Przystępując do procesu pozycjonowania strony, w pierwszej kolejności powinniśmy dokonać przeanalizowania i dokonania wyboru odpowiednich słów kluczowych. Jednym z narzędzi, które umożliwia dobór najodpowiedniejszych fraz, jest Narzędzie Analizy Słów Kluczowych Google. Dzięki niemu z łatwością dokonamy głębokiej analizy, które słowa kluczowe na naszej stronie internetowej będą gwarantować wzrost ruchu.

Ile linków podpiąć do fraz i w jaki sposób odpowiednio je dobrać

W każdym artykule zawierającym frazy, można podać jeden link trafiający na naszą stronę główną. Jednakże rozwiązaniem wpływającym korzystniej na naszą działalność okazuje się podanie jednego linku do strony głównej oraz linków do podstron. Jedną z podstawowym zasad, o których jednak trzeba pamiętać, jest to, iż słowo kluczowe, do którego odnosi się link, powinno występować jak najwięcej razy na konkretnej stronie bądź podstronie. Oprócz tego warto jest tekst ten pogrubić oraz oznaczyć nagłówkami.

Gdzie zamieszczamy teksty

Artykuły Presell, a także wpisy katalogowe zawsze umieszczane są na przygotowanych w tym celu stronach.

Przykładowo mogą to być:

  • weask.pl
  • preclownia.pl

Pojawia się więc pytanie, czemu służą strony Presell?

Odpowiedź jest prosta. Tworzone są one po to, aby roboty wyszukiwarek mogły indeksować wpisy, a także zliczać wszystkie możliwe linki, które prowadzą do witryny www Klienta. Biorąc pod uwagę popularność słowa, określona zostaje pozycja konkretnej frazy.

Dlaczego tempo publikacji jest tak ważne?

Otóż najlepiej przyrost linków możemy porównać do funkcji liniowej. Strona nie staje się popularna z dnia na dzień. Pozycjonowanie często wymaga czasu, a więc cierpliwości. Portal zdobywa zainteresowanie poprzez reakcję społeczeństwa na jego treść, która jest widoczna w przekazywanych linkach, tak zwanych share. Publikacje Presell są zabiegiem, który wywołuje tego typu zainteresowanie, co powoduje, że wyszukiwarki internetowe wliczają koncentrację na frazach do głównych czynników „search ranking factors”. Naturalny przyrost linków jest zależny od: treści strony www Klienta, stylu graficznego oraz atrakcyjności „wagowej”. Dzięki temu możemy nie tylko określić przyrost linków, ale również dokonać publikacji ilości wpisów każdego dnia, która regularnie wzrasta osiągając wyznaczone maksimum.

Jak wygląda raport z wykonanej usługi

Po wykonanej usłudze otrzymują Państwo pełny raport zawierający bezpośrednie linki do odpowiednich tekstów Presell, a także wpisów katalogowych.

* W raporcie nie odnajdziemy loga oraz informacji powiązanych z Media Project Group (istotne dla przedsiębiorstw zajmujących się webmasteringiem oraz pozycjonowaniem).

Oferty pakietowe dostępne są na naszej Platformie Zamówień - store.mediaprojectgroup.com
Oferty pozycjonowania za efekt oraz abonamenty  - pozycjonowanie.mediaprojectgroup.com
Potrzebujesz indywidualnej oferty? Napisz do działu handlowego - handlowy@mediaprojectgroup.com

Newsletter

Akceptację "Politykę prywatności"