Nasz zespół

Nasz zespół tworzy grupa ambitnych, młodych i pełnych pomysłów ludzi, dla których reklama stała się pasją. Nasze wieloletnie doświadczenie i obcowanie z tą dziedziną biznesu sprawiły, że przestaliśmy traktować to, co robimy jako naszą pracę. Reklama stała się dla nas swoistym hobby, które pozwoliło nam wyrażać siebie i rozwijać swój światopogląd. Naszą główną domeną jest profesjonalizm i elastyczność w działaniach, a w każdym nowym Kontrahencie staramy się obudzić uczucie zaufania, tak by wspólnie funkcjonować ze świadomością, że wybór nas jako partnera nie jest opcją niepewną.

Agencję Media Project Group stworzyliśmy z myślą o ludziach doceniających siłę niebanalności, tak by wiedza, którą nabywaliśmy przez lata i nasze pomysły mogły służyć i pomagać innym w dążeniu do własnych celów, w tym wielu sukcesów. Bo największą satysfakcję daje moment, w którym człowiek uświadamia sobie, że jego praca nie poszła na marne i przyniosła oczekiwane efekty.

Zespół

Media Project Group zrzesza grupę 10 specjalistów. Nasz zespół to ludzie, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej i marketingu. Dzięki przemyślanej selekcji i ustaleniu priorytetów podczas rekrutacji jesteśmy w stanie uniknąć wprowadzania do zespołu osób, które mogłyby nie podźwignąć powierzonych zadań.

Poza pracownikami etatowymi przy realizacji projektów agencja korzysta też z sieci stałych, sprawdzonych specjalistów. Ci współpracownicy zatrudniani są na potrzeby związane z realizacją konkretnych projektów.

Newsletter

Akceptację "Politykę prywatności"