Narzędzia

Zapraszamy na naszą Platformę Zamówień – KLIKNIJ

Innowacyjna platforma zamówień powstała w celach skrócenia czasu składania zamówienia w Media Project Group. Platforma oferuje oferty, produkty z góry określone specyfikacją wykonania.

Zapraszamy do projektorni (system projektowy) - KLIKNIJ

Projektornia jest innowacyjnym systemem projektowym wykorzystywanym do przekazania wizualizacji projektu zlecającemu. Nasze narzędzie to nie tylko system projektowy ale również system raportowania, analiz oraz statystyk. System dostępny jest w trybie 24/7. Zapewniamy 99% niezawodności oraz dostępności w czasie rzeczywistym. Odpowiedzialna za mniejsze projekty.

Zapraszamy do platformy zarządzani projektami TRELLO KLIKNIJ

Jest to platforma zarządzania projektami. Dzięki platformie mamy możliwość kierowania projektem z najwyższą starannością. Założeniem jest usprawnienie procesu komunikacji na płaszczyźnie Agencja - Klient oraz pełny monitoring przebiegu projektu. Platforma jest odpowiedzialna za projekty wymagające szczególnego zaangażowania zespołu takie jak strony internetowe, sklepy internetowe, aplikacje mobile, kampanie marketingowe.

Cloud Drive - KLIKNIJ

Posiadamy własny „Cloud” który gwarantuje nam pewność, że Państwa projekty są zawsze bezpieczne.

Komunikacja agencja, agencja-Klient SLACK – KLIKNIJ

Slack.com pozwala nam na szybką i bardzo wydajny przekaz wiadomości naszej agencji. Dodatkowo jest efektownym narzędziem komunikacji z naszymi Klientami (dostarczanie materiałów, wytycznych, prowadzenia dyskusji na temat projektu).

Platforma obsługi nieruchomości

Wsparcie reklamowe nieruchomości oraz wszystkie procesy publikacji odbywają się za pomocą naszej platformy która kompleksowo zarządza każdym etapem prac projekt > publikacje > kontrola > statystyki > raporty.

Panel monitoringu pozycji - KLIKNIJ

Panel monitoringu pozycji.

Panel monitoringu mailingu - KLIKNIJ

Panel monitoringu statystyk kampanii.

Zapraszamy do portfolio - KLIKNIJ

Portfolio Media Project Group to zbiór zakończonych sukcesem realizacji a także przejrzysta Strefa Klienta. Mamy nadzieję, że taką formą przybliżmy Państwu wyobrażenie jak może wyglądać Twój projekt web design bądź sesja fotograficzna.

Zapraszamy na oficjalnego bloga naszej agencji - KLIKNIJ

Blog jest innowacyjnym miejscem spotkań różnych społeczności budujących strategiczną bazę wiedzy. Blog to też aktualności z życia agencji.

Newsletter

Akceptację "Politykę prywatności"