Inne

Marketing inwestycji i branży nieruchomości

Mając na uwadze nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i realizowaniu strategii marketingowych nieruchomości oraz kooperację z firmami z branży budowlanej, mamy świadomość w jaki sposób propagować markę i dążyć do realizacji celów biznesowych.


Korzyści, które oferujemy inwestorom:

 • Zaplanowana stricte dla Twojej inwestycji polityka marketingu nieruchomości wpłynie na zainteresowanie Twoją inwestycją budowlaną
 • Znajomość efektywnych i wypróbowanych rozwiązań, które umożliwiają widoczne zwiększenie zysków z Twojej inwestycji
 • Dokładne analizy sektora budowlanego, nasycenia rynku, funkcjonującej konkurencji czy grupy potencjalnych odbiorców dają możliwość określenia zwrotu z przeprowadzonych działań i założeń do zrealizowania
 • Spokojna głowa. Prowadzone działania zostają dostosowane do budżetu jaki inwestor chce przekazać na ten cel

Atrakcyjne i funkcjonalne strony WWW

Dzięki doświadczeniu w projektowaniu stron internetowych wiemy w jaki sposób rozlokować elementy na stronie www dewelopera czy danej inwestycji, tak aby w znacznym stopniu zwiększyć wydajność przekazu.

Kreacja (projekty graficzne)

Dzięki doświadczeniu w projektowaniu stron internetowych wiemy w jaki sposób rozlokować elementy na stronie www dewelopera czy danej inwestycji, tak aby w znacznym stopniu zwiększyć wydajność przekazu. W tych kwestiach jesteśmy w stanie zrobić praktycznie wszystko, spełniając przy tym wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Ekspozycja multimedialna

Prezentacje multimedialne obejmują historię przedsiębiorstwa, wiadomości na temat inwestycji (lokalizacja, termin realizacji, specyfika mieszkań czy budynku). Jest to doskonały materiał dla mediów. Nasi specjaliści zajmują się jego rozpowszechnianiem i dbają o częste publikacje w prasie.

Trójwymiarowe wizualizacje nieruchomości, wirtualne spacery

Profesjonalne projekty graficzne osiedli mieszkaniowych czy zabudowań jednorodzinnych w znacznym stopniu ukazują atuty inwestycji. Wizualizacje zaopatrzone są w takie elementy panoramy jak szczęśliwe rodziny z dziećmi, piękna aura, otaczająca zieleń czy dróżki dla pieszych. Projektowane wizualizacje stwarzają poczucie wymarzonego miejsca.

Audyt optymalizacji strony internetowej

Głównym celem audytu optymalizacji jest weryfikacja czy strona internetowa została zaprojektowana zgodnie z określonymi wymogami pozycjonowania oraz praktyczności dla użytkownika.


Pozycjonowanie źle napisanej strony jest o wiele kosztowniejsze i bardziej czasochłonne niż strony napisanej poprawnie, a strony nieprzystosowane dla sprawnego używania przez pozyskiwanych w ten sposób użytkowników mogą ich tracić. Jeżeli optymalizacja strony www nie została wcześniej dokonana, to w niektórych wypadkach pozycjonowanie takiej strony internetowej może być nawet niemożliwe. Badamy m.in. historię domeny internetowej, wydajność hostingu, zgodność oprogramowania strony ze standardami, unikalność i dobór treści strony oraz metatagów, strukturę wewnętrznego linkowania serwisu oraz usability.

Audyt konkurencyjności rynku

Media Project Group oferuje również usługę przeprowadzania audytu konkurencyjności rynku. Co to oznacza? W ramach audytu weryfikujemy możliwości reklamowe marketingu internetowego dla określonej branży, aby następnie dobrać najbardziej efektywną formę reklamy i oszacować koszty związane z przeprowadzeniem kampanii reklamowej.


Audyt konkurencyjności rynku skierowany jest dla podmiotów, które są na etapie panowania reklamy w Internecie, może zostać również wykorzystany do opracowania biznesplanu. Nasze działania obejmują m.in: dobranie fraz, które mają największy potencjał reklamowy, sprawdzamy w jaki sposób promuje się domniemana konkurencja, jak również przygotowujemy wytyczne dotyczące funkcjonalności strony internetowej.

Obsługa informatyczna

Działania Media Project Group obejmują również obsługę informatyczną firm i instytucji.


W ramach stałej współpracy sprawujemy nadzór nad istniejącą infrastrukturą informatyczną oraz wdrażamy postępowe rozwiązania. Naszym zadaniem jest również praca nad zwiększeniem efektywności funkcjonujących systemów informatycznych oraz zwiększenie bezpieczeństwa wykorzystywanych i magazynowanych danych. Dbamy również o bieżącą konserwację sprzętu oraz oprogramowania, odpowiednią konfigurację i administrację sieci, zastosowanie właściwych reguł bezpieczeństwa oraz szkolenie pracowników z zakresu obsługiwanych przez nich aplikacji.

Fundusze Europejskie

Media Project Group przygotowało ofertę dla instytucji, ministerstw, organizacji non profit, nowo powstałych firm opartych na Funduszu Europejskim.


O profesjonalizmie i rzetelności Media Project Group świadczy fakt, że wykonujemy strony i prowadzimy działania marketingowe m.in. dla ważnych i znanych firm, zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami.

Media Project Group pomogło wielu instytucjom i firmom skutecznie zbudować nowoczesny i wiarygodny wizerunek w Internecie.

E-mail marketing

Klientom Media Project Group oddajemy do dyspozycji profesjonalny system mailingowy mailing4u, który daje możliwość samodzielnego wykonywania procesu mailingowego. Jeżeli pragną Państwo przekazać wysyłkę naszym specjalistom, oddajemy do Państwa dyspozycji kompleksowe opracowanie (planowanie, copywriting) oraz realizację kampanii, której rezultatem jest podsumowanie w postaci raportu skuteczności.


Główna domena – skuteczność

Marketing mailingowy obecnie jest jedną z najbardziej efektywnych i popularnych form marketingu w Internecie. E-mailing polega na masowym przekazie maili do potencjalnych Klientów.

Dzięki wdrażaniu skutecznej i przemyślanej taktyki firmy realizują takie założenia jak: tworzenie stabilnych relacji z Klientami, pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych, budowanie rzetelnego wizerunku firmy i wzrost sprzedaży produktów lub usług.

Samodzielna wysyłka lub outsourcing

Dla wszystkich Kontrahentów, którzy wychodzą z inicjatywą samodzielnej realizacji kampanii e-mailingowych oferujemy instruktaż z posługiwania się systemem.

Jeżeli pragną Państwo przekazać wysyłkę naszym specjalistom, oddajemy do Państwa dyspozycji kompleksowe opracowanie (planowanie, copywriting) oraz realizację kampanii, której rezultatem jest podsumowanie w postaci raportu skuteczności.

Atuty prowadzonych działań

 • bezproblemowa administracja
 • efektywne zarządzanie obszernymi bazami adresowymi
 • trafne dotarcie do Kontrahentów
 • personalizowanie wysyłanych wiadomości (wstawianie np. imienia w treści wiadomości)
 • import i eksport subskrybentów (np. z pliku Excel)
 • program obsługuje wiele języków
 • nieograniczona liczba grup adresatów oraz subskrybentów
 • możliwość zaprogramowania czasowego autorespondery (automatyczne wysyłanie wiadomości)
 • bezobsługowe wykrywanie duplikatów
 • obsługa dowolnych załączników (ilustracje, zdjęcia, pliki PDF i inne)
 • archiwum wysłanych wiadomości
 • monitorowanie liczby wyświetleń wiadomości
 • lustrowanie liczby kliknięć w hiperłącza zawarte w wiadomości
 • możliwość testowania przed zaplanowaną wysyłką
 • raport skuteczności z przeprowadzonych działań

Szablony i treści newslettera

Wykonujemy również szablony graficzne wiadomości. Wedle Państwa życzenia zostaną one dostosowane wedle indywidualnych potrzeb i upodobań. Oferujemy również pomoc copywritera, który zajmie się kwestią merytoryczną, tak aby zawarte w newsletterze treści jak najbardziej przykuwały uwagę odbiorców wiadomości.

Kontakt

Nie znalazłeś zadowalającej oferty? Napisz do nas a przygotujemy ofertę szytą na miarę Twoich potrzeb.

Oferty pakietowe dostępne są na naszej Platformie Zamówień - store.mediaprojectgroup.com
Potrzebujesz indywidualnej oferty? Napisz do działu handlowego - handlowy@mediaprojectgroup.com

Newsletter

Akceptację "Politykę prywatności"