Drukarnia i produkcja reklam

Drukarnia online drukarnia247.pl by Media Project Group

DRUKARNIA247.PL to internetowa platforma sprzedaży, dzięki której mogą Państwo składać zamówienia bez zbędnych formalności i dodatkowych kroków.

Dzięki serwisowi DRUKARNIA247.PL dostają Państwo możliwość złożenia zamówienia na dowolny produkt, który dostępny jest w ofercie, dokonanie płatności oraz przesłanie plików i wytycznych koniecznych do realizacji zlecenia.

DRUKARNIA247.PL jest własnością Agencji Interaktywnej Media Project Group (grupa www.XDS.com.pl). Wieloletnie doświadczenie w branży, rozbudowany park maszynowy oraz znajomość potrzeb i oczekiwań naszych Klientów czyni nas profesjonalnym partnerem w biznesie. Tworzymy projekty innowacyjne i efektywne kierując się przy tym świeżym spojrzeniem na otaczającą nas rzeczywistość, bo to właśnie ona jest naszym motorem.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w wymiarze całodobowym. Każdorazowo służymy radami oraz pomocą opartą na bogatym doświadczeniu.

baner reklamowy1 kopia


Doskonałe i zaawansowane zaplecze technologiczne umożliwia nam wykonanie każdego zlecenia – zarówno w dużym, jak i średnim oraz małym nakładzie.

paleta1-maszyna3 (1) kopiapaleta1-maszyna1 kopiaRealizacje

Zobacz nasze wydruki.

Oferty pakietowe dostępne są w naszej Drukarni Online – drukarnia247.pl
Potrzebujesz indywidualnej oferty? Napisz do działu kalkulacji – kalkulacje@drukarnia247.pl

Newsletter

Akceptację "Politykę prywatności"