Biuro ogłoszeń

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy zróżnicowane pakiety. W Biurze Ogłoszeń istnieje możliwość wyboru dopasowanego do indywidualnych potrzeb rozwiązania. Oferujemy możliwość doboru odpowiedniego z pięciu dostępnych pakietów, a także uruchomienie dodatkowych opcji. Biuro Ogłoszeń polega na umieszczaniu Państwa oferty na ogólnopolskich portalach internetowych, społecznościowych, lokalnych serwisach oraz gazetach tematycznych. Reasumując, Państwa oferta, która z biegiem czasu przeradza się w ogłoszenie, pojawia się na portalach, które prezentują oferty powiązane z dziedziną sprzedaży czy wynajmu. Biuro Ogłoszeń obejmuje więc branżę nieruchomości, motoryzacyjną, turystyczną, etc. Oprócz tego oferujemy możliwość dodania firmy do katalogów firmowych, co przekłada się na odpowiednie budowanie wizerunku firmy.

Dla kogo:

Pakiety Biura Ogłoszeń skierowane są do wszystkich, którym zależy na przykład na szybkiej sprzedaży, wynajmie bądź kupnie nieruchomości. Oferta ta przeznaczona jest również dla osób, które borykają się ze sprzedażą samochodu, chcą powiadomić potencjalnych Klientów o dostępności ich obiektów turystycznych czy kwater wypoczynkowych. To najszybszy sposób, który umożliwia dotarcie do ogromnej rzeszy osób przeglądających portale internetowe. Fakt ciągłego, tzw. „odświeżania” ogłoszeń, czyli przeprowadzania aktualizacji, przekłada się na utrzymanie wysokiej pozycji w wyszukiwarkach. Ten sposób promowania był jednym z pierwszych, którego używaliśmy do rekomendowania naszych usług. Jest on na tyle skuteczny, że mimo upływu czasu i rozwinięcia innych strategii marketingowych cały czas wykorzystujemy jego możliwości.

Cel Biura Ogłoszeń:

Najistotniejszą kwestią podczas tworzenia szkicu ogłoszenia jest to, aby oferta zawierała solidną treść merytoryczną oraz wyróżniała się odpowiednio dobraną grafiką. Te dwa, główne czynniki wpływają na zdobycie potencjalnego Klienta zainteresowanego naszą ofertą. To właśnie odpowiednio skonstruowana reklama przyciąga najbardziej, dlatego też tak istotne jest by ogłoszenie pojawiało się nie tylko w gazetach, ale również i przede wszystkim w Internecie. Nasze doświadczenie związane ze znajomością tego szczebla reklamy, ma Państwu pomóc w osiągnięciu założonego celu. Pokrótce, punktem docelowym naszych działań jest uwidocznienie oferty w setkach miejsc, co gwarantuje zdobycie większej oglądalności, a w rezultacie zwiększenie możliwości dotarcia do potencjalnego Klienta.

Marketing w sektorze nieruchomości

Prawdą jest, że w dzisiejszych czasach, przy tak niestabilnym i specyficznym rynku coraz trudniej sprzedać nieruchomość. Usługa, którą Państwu oferujemy skierowana jest zarówno do osób, które posiadają nieruchomości na sprzedaż, jak i do tych, które takowych poszukują. O czym mowa? Wsparcie sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Pomysł ten narodził się około trzech lat wstecz i w tym okresie byliśmy jedyną firmą w Polsce, która oferowała tak rozbudowane, rozwiązanie reklamy nieruchomości oparte na portalach tematycznych.


Nasuwa się jedno pytanie, które zresztą często słyszymy – z czym tak właściwie wiąże się ta usługa?

Składowymi usługi jest wszystko to, co niezbędne do promowania danej nieruchomości w Internecie – począwszy od zebrania niezbędnych materiałów dotyczących nieruchomości (specyfikacja), stworzenia od podstaw projektu ogłoszenia, późniejszej konsultacji ze sprzedającym oraz publikacji ogłoszenia. Wielu właścicieli nieruchomości często stara się dokonać transakcji tylko i wyłącznie nakładem własnych sił. W takim przypadku ogłoszenia trafiają na dwa do pięciu portali tematycznych. Usługa, którą Państwu udostępniamy wiąże się z rozpowszechnieniem ogłoszenia nie na kilku, lecz na 150 portalach ogłoszeniowych!

Jak przedstawiają się wyniki jeżeli chodzi o skuteczność usługi?

Są bezapelacyjnie niewspółmierne do jej kosztów. W przeciągu kilku lat trafialiśmy na różnych Klientów, którzy posiadali różnorodne majątki. Zdarzało się tak, że proces związany ze znalezieniem potencjalnego Klienta trwał nawet dwa czy trzy lata. W momencie gdy decydowali się na współpracę, czas oczekiwania na potencjalnego Klienta skracał się maksymalnie do 6 miesięcy. W każdym naszym działaniu kierujemy się racjonalnym myśleniem, staramy się mierzyć siły na zamiary. Jeżeli oferta jest wystarczająco atrakcyjna i dopasowana do aktualnego zapotrzebowania rynku z naszą pomocą na pewno dopną Państwo swego.

Co możemy Państwu zaoferować?

Na ten moment nasze podstawowe działania opieramy na trzech pakietach (Silver, Gold, Platinium), w opcji 30, 60 i 90 dni emisji, które różnią się od siebie przede wszystkim ilością portali, na których dane ogłoszenie będzie widoczne. Oprócz tego jesteśmy w stanie dostosować się do Klientów bardziej wymagających. W związku z tym oferujemy również możliwości dodatkowe, które przekładają się na nawet pięciokrotny wzrost statystyk oglądalności. Jeżeli chodzi o zakres dotyczący naszej Klienteli, jest on praktycznie nieograniczony – przez okres całej działalności współpracowaliśmy zarówno z osobami prywatnymi, agencjami nieruchomości, cenionymi deweloperami, jak również największymi przedsiębiorstwami posiadającymi nieruchomości.

Szczegółowa prezentacja – kliknij

Ogłoszenia oraz wsparcie w branży motoryzacyjnej

Przedmiotowa oferta jest bliźniaczą z tą opisywaną powyżej – wsparciem sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Głównym założeniem jest rozpowszechnienie sprzedawanego auta czy oferowanej usługi motoryzacyjnej w jak największej ilości miejsc. Wraz ze wzrostem ilości portali tematycznych rośnie grupa docelowa, do której dane ogłoszenie trafia.


Co gwarantuje oferta wsparcia reklamowego w branży motoryzacyjnej?

Przede wszystkim obecność danego ogłoszenia na największych portalach tematycznych, chociażby takich jak np.: otomoto.pl czy allegro.pl. Portale, z którymi współpracujemy zostały starannie wyselekcjonowane głównie pod względem użytkowników, którzy odwiedzają dane witryny. W przypadku tej usługi unikamy portali niszowych, które nie przekładają się na liczbę odwiedzin potencjalnych zainteresowanych ofertą.

Na co zwracamy szczególną uwagę?

Podczas tworzenia szkicu ogłoszenia największy nacisk kładziemy na dwie kwestie – pierwsza to odpowiednie skonstruowanie treści merytorycznej, która nie powinna być przebarwiana i napisana w sposób schludny. Druga rzecz to wykonanie czy dobranie odpowiednich zdjęć, które powinny przykuwać uwagę potencjalnego Klienta. W każdym przypadku służymy naszym Klientom pomocą, zaś dzięki naszemu doświadczeniu i nabytej wiedzy, zawsze skutkuje to wzmożonym zainteresowaniem.

Ogłoszenia w dziale praca dla poszukujących oraz pracodawców

Chyba każdy z nas ma świadomość jak specyficzny jest polski rynek pracy. Ciężko jest zarówno tym, którzy szukają pracy, jak również pracodawcom, którzy poszukują wykwalifikowanych pracowników. Wychodząc naprzeciw temu zagadnieniu wdrożyliśmy usługę polegającą na rozpowszechnianiu zarówno ofert pracy, jak i ogłoszeń osób poszukujących zatrudnienia.


Funkcjonujące w Polsce Urzędy Pracy nie zawsze są skuteczne na tyle w jakim stopniu powinny. W Internecie możemy znaleźć obszerną liczbę portali tematycznych, na których możemy oferować swoją kandydaturę na dane stanowisko pracy. Takie serwisy dają również możliwość umieszczania ofert pracy.

Znając specyfikę rynku oraz zagadnienia związane marketingiem możemy pomóc Państwu w osiągnięciu celu. Nasze działania związane z tą usługą obejmują zarówno pomoc w przygotowaniu CV czy oferty pracy, ustalenie strategii działania oraz rozpowszechnienie ogłoszeń na najbardziej popularnych portalach internetowych.

Wdrożenie tej usługi okazało się strzałem w dziesiątkę. Szczególnie w przypadku pracodawców poszukujących przyszłych pracowników – liczba kandydatur, które do nich trafiają, dają im pełen wachlarz możliwości, co przekłada się na niemal pewne znalezienie odpowiedniej osoby.

Marketing portalowy - Dodawanie ogłoszeń

Na tę chwilę w Internecie możemy znaleźć ogromną liczbę serwisów internetowych, które pełnią funkcję swoistych magazynów ogłoszeń. Właściwie to mamy tak szeroki wybór miejsc, w których możemy dodać swoją ofertę, że nie wiadomo, które będzie najlepszym rozwiązaniem.


Podwaliną tej usługi był początek naszej działalności. Są różne sposoby skierowania swoich ofert do potencjalnych Klientów. Biorąc pod uwagę rynek w tamtych czasach nie było jeszcze tak dużej świadomości co do potencjału drzemiącego w portalach ogłoszeniowych. To właśnie między innymi marketing portalowy skierował do nas naszych pierwszych Klientów.

Co oferujemy?

Proponujemy Państwu zarówno kampanie pakietowe, jak również tworzone indywidualnie, według zapotrzebowania, które akurat zgłasza Klient. Lata wykonywania tej usługi i doskonała znajomość tego sektora pozwoliły nam stworzyć wyselekcjonowaną bazę portali, które wpływają zarówno na doskonałą oglądalność ogłoszeń, jak również pozycjonowanie danych tematów.

Usługa ta nie polega tylko i wyłącznie na dodaniu ogłoszeń a następnie zamknięciu sprawy. Proces ten zawiera zarówno stworzenie odpowiedniego marketingowo projektu, dobranie odpowiedniej grafiki, jak również późniejsze monitorowanie statystyk i odświeżanie ofert.

Kampanie marketingu portalowego to kompleksowa usługa pozwalająca dotrzeć Państwa ofertom do tysięcy użytkowników dziennie. Skuteczność takiego rozwiązania jest nieoceniona.

Reklama w gazetach oraz mediach

Media Project Group nie ogranicza oferowanych działań marketingowych do płaszczyzny Internetu. Nasze działania obejmują również szeroko pojęte media.


Dzięki rozbudowanym strukturom budujemy renomę naszych Klientów za pomocą komunikacji pośredniej (m.in. telewizja i prasa). To, gdzie i jakiego rodzaju komunikat ma zostać nadany, decydujemy na drodze opracowanej strategii, która każdorazowo oparta jest na dogłębnej analizie rynku.

Na przestrzeni lat udało nam się nawiązać kontakt z wieloma wydawnictwami prasowymi, które działają zarówno na rynkach lokalnych, jak również ogólnopolskim. Mimo spadku popularności publikacji prasowych reklama w gazecie wciąż jest popularnym i efektywnym działaniem, które wpływa na rozpowszechnienie wizerunku, przekładające się na wzrost zainteresowania marką. Dzięki doświadczeniu wiemy, w jaki sposób dobrać odpowiednie ruchy w kwestii zestawienia odpowiednich słów, czyli treści merytorycznej oraz oprawy wizualnej publikacji.

Nasze zaplecze to nie tylko wydawnictwa prasowe. Współpracujemy również z różnymi rozgłośniami radiowymi oraz stacjami telewizyjnymi. Dzięki rozbudowanej bazie technologicznej stworzymy dla Państwa zarówno spoty reklamowe, materiały multimedialne, jak również wyjątkowe nagrania ukierunkowane na audycje radiowe.

Możliwości Media Project Group są nieograniczone. Każde zlecenie analizowane jest indywidualnie. W przypadku jakiegokolwiek pomysłu warto zaczerpnąć rady naszych specjalistów.

Doradztwo strategiczne

Doświadczenie w kwestii pracy nad strategiami biznesowymi, które zdobywaliśmy w ciągu kilku lat pozwala nam stricte określać poziom sukcesu i dobierać skuteczne narzędzia.


Strategia oparta na doświadczeniu i kluczowej wiedzy

Korzystając z wiedzy i doświadczenia oraz najświeższych badań i publikacji, jesteśmy w stanie przygotować wszechstronne strategie działań biznesowych i marketingowych na płaszczyźnie Internetu. Tworzymy zarówno krótko, jak i długoterminowe działania. Z dnia na dzień prowadzimy obserwację zmieniających się trendów, tak by skutecznie i profesjonalnie wprowadzać strategie dla naszych Klientów.

Doradztwo i weryfikacja

Firmy i Kontrahenci, którzy mają przygotowane strategie, mogą liczyć na naszą pomoc w zakresie dopracowania i kontroli. Służymy doradztwem podczas wyboru korzystnych technik realizacji i pomagamy dobierać nowe.

Naszym priorytetem jest to, aby komunikacja z grupą docelową była jednolita i jasno określała korzyści płynące z wyboru danej marki. Stawiamy na sprawdzone metody dążące do osiągnięcia określonych celów.

Wiarygodność i doświadczenie

Zakres naszych działań obejmuje wszystkie obszary e-marketingu. Proponujemy naszym Klientom wszechstronne rozwiązania indywidualnie dopasowane do ich zapotrzebowania. Każdego dnia staramy się poszerzać naszą wiedzę w dziedzinie biznesu internetowego, zaś naszą inspirację czerpiemy ze światowych rynków.

Marketing szeptany

Jedną z wielu możliwości budowania odpowiedniego wizerunku firmy, przekonywania konsumentów do korzystania z usług danej firmy jest wykorzystanie niezwykle skutecznego narzędzia, jakim jest marketing szeptany.


Czym tak właściwie jest marketing szeptany?

Zacznijmy od definicji. Marketing szeptany to nic innego jak czynności marketingowe, mające na celu dotarcie z informacją marketingową do danej grupy docelowej za pośrednictwem bezpośredniego, spontanicznego przekazu. Formą przekazu treści w marketingu szeptanym jest bezpośrednia dyskusja lub opowiadanie.

Mówiąc inaczej to nic innego jak „szeptanie” potencjalnemu Klientowi o zaletach danego produktu lub usługi. Marketing szeptany przede wszystkim ma za zadanie wzbudzić w konsumencie pozytywnego uczucia w kwestii danego produktu, usługi czy danej marki. Podstawiamy konsumentowi przyczyny i bodźce do rozmowy, staramy się tę rozmowę ułatwić i pokierować ku pozytywnym opiniom.

Potencjał marketingu szeptanego

Na dzień dzisiejszy marketing szeptany staje się jednym z liderów, jeżeli chodzi o formę reklamy. Ta postać przekazu reklamowego ma niesamowity potencjał. Osobista rekomendacja od niepamiętnych czasów miała niesłychaną moc, szczególnie gdy informacje o „naszych” produktach zamieszczone są w Internecie, w miejscu, w którym dla każdego użytkownika są na wyciągnięcie ręki. To rozwiązanie niesie za sobą moc podobną do możliwości plotki. Sprawimy, aby o Twojej firmie i Twoich produktach zrobiło się głośno. Zapewniamy, w zależności od Twoich potrzeb określoną ilość opinii o Twojej firmie – tylko i wyłącznie pozytywnych!

Marketing wirusowy

Główne założenie wdrażanych przez agencję Media Project Group kampanii wirusowych to rychłe i masowe rozpowszechnianie informacji, które mają na celu zbudowanie odpowiedniej świadomości w kwestii marki, wizerunku, co przekłada się na realizację celów biznesowych. Mając świadomość, że marketing wirusowy to rzetelna i przychylna forma reklama, dbamy przede wszystkim o skuteczność akcji i jej szeroki zasięg.


Skuteczność działań

Nasze działania obejmują opracowanie i wcielanie różnorodnych, rozwiniętych witryn, aplikacji i wideo, które zapoczątkowują sytuację, w której potencjalni Klienci sami, z własnej woli rozpowszechniają interesujące treści dotyczące produktów, usług lub samej firmy.

Dzięki znajomości rynku wiemy w jaki sposób stworzyć odpowiednią spójność pomiędzy marką czy produktem a konsumentami. Strategia i oferowane przez nas rozwiązania np. fora firmowe, czaty czy blogi spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, które dotyczą naszych usług. W działaniach biznesowych zawsze staramy się być elastyczni. Najważniejszą kwestią jest wstępna rozmowa i dobranie odpowiednich rozwiązań, tak by realizowane działania przynosiły jak najwięcej korzyści!

Copywriting

Zaufaj doświadczeniu, setki tekstów napisanych na najwyższym poziomie to najlepsza wizytówka.


Dzięki zdobytej praktyce wiemy w jaki sposób ukształtować treść, tak aby zwiększyć skuteczność Twojej oferty. Uniknij błędów, które najprawdopodobniej popełniła Twoja konkurencja. Zaufaj solidnemu partnerowi i zainwestuj w ofertę napisaną przez doświadczonego copywritera!

Każdy, kto orientuje się w prawach rządzących biznesem, wie jak wielkie korzyści można osiągnąć dzięki płaszczyźnie Internetu. Podstawą zaistnienia w sieci jest przede wszystkim stworzenie odpowiedniej strony www. Co za tym idzie, konieczne jest wdrożenie odpowiednich treści merytorycznych, które mają kluczowe znaczenie. Odpowiednie treści wprowadzone na stronę mają kolosalną wartość zarówno marketingową, jak i tą związaną z pozycjonowaniem w wyszukiwarkach.

Dobrze napisana oferta cechuje się przede wszystkim tym, że przykuwa uwagę potencjalnego Klienta. Należy również pamiętać, że tekst powinien być skonstruowany w taki sposób, by Klient szybko i łatwo mógł znaleźć szukane przez niego informacje, dostrzec zalety oferty i korzyści płynące ze skorzystania z danych usług.

Zakres naszych działań to nie tylko treści na strony internetowe ale również każdej maści teksty reklamowe. Nie ma dla nas tematów niemożliwych do zrealizowania. Do tej pory współpracowaliśmy z firmami działającymi w branży chemicznej, garbarskiej, prawnej czy erotycznej. W przypadku kiedy nasze informacje odnośnie do danego tematu nie są wystarczające zasięgamy rad odpowiednich specjalistów współpracujących z Media Project Group. W taki właśnie sposób powstają najlepsze teksty!

Reklama w katalogach branżowych

Budowanie marki firmy oraz umacnianie jej wizerunku, nazwy oraz zakresu działalności w pamięci Klientów to klucz do sukcesu.


Kolejną możliwością, od której możemy zacząć promowanie naszej marki jest dodawanie wpisów odnośnie do firmy w tematycznych katalogach branżowych. Powielając wizytówkę naszej firmy w wielu liczących się na rynku katalogach otrzymujemy nie tylko dodatkowy link, pod którym możemy o nas poczytać, ale przede wszystkim reklamę, która przekłada się na zwiększenie możliwości odnalezienia nas przez przyszłych Klientów pośród licznej konkurencji.

Dzięki wyselekcjonowanej bazie katalogów branżowych i publikacji wpisów zyskujemy cenny wpis reklamowy, którego składowymi są informacje o firmie, zakres jej działań czy dane kontaktowe. Dobrze przeprowadzona kampania w zakresie powielenia wpisów w katalogach branżowych może zaowocować podniesieniem oglądalności samej witryny, a to przekłada się za powiększenie się zysków firmy.

Oferty pakietowe dostępne są na naszej Platformie Zamówień - store.mediaprojectgroup.com
Potrzebujesz indywidualnej oferty? Napisz do działu handlowego - handlowy@mediaprojectgroup.com

Newsletter

Akceptację "Politykę prywatności"